Klasa Ia , Ib i Ic 2017/2018

Klasa  1 a – poniedziałek

 

1.      Androsiuk Adrianna

2.      Beral Julia Wiktoria

3.      Bortnik Malin

4.      Brożek Vidar Andreas                                    

5.      Cylke Amelia Maja                                        

6.      Czarnocinski Hubert Michal

7.      Eriksson Inez Monika

8.      Florczyk Nadia

9.      Gać Kacper

10.  Golba Nikola Julia

11.  Gustafsson Victor Johan

12.  Johansson Julia Maja                                     

13.  Karlsson Filip

14.  Konieczn Otylia

15.  Maćkowiak Sebastian Jan

16.  Marklund Helena

17.  Missuna Izabella

18.  Pankau Marcin                                                   

19.  Rall Thersleff David Marcel

20.  Skoog Victor

21.  Strama Jakub                                                    

22.  Wojnarowska Olga Amelia

 

 

Klasa  1b – wtorek                                      

1.      Batorska Alexandra

2.      Bergling Axel 

3.      Bidakowska Andren Bianka                                                  

4.      Chudzyńska Amelia

5.      Dąbrowski Dominik

6.      Dziubek Olivia                                                          

7.      Gunnarsson Marcus

8.      Gwóźdź Marcel Mateusz                              

9.      Halek Natalia Zuzanna                                                                                

10.  Kosińska Marta 

11.  Kruk Marcel                                           

12.  Kukuczka Nicola

13.  Łada Sebastian

14.  Misiaszek Leon Mateusz                               

15.  Oleszkiewicz Alan

16.  Oleszkiewicz Zuzanna

17.  Owczarczyk Sebastian

18.  Pawlik Amelia

19.  Prokopczyk Amelia

20.  Put Jakub

21.  Raczkiewicz Zofia

22.  Romaniak Antoni Jan

23.  Szypulewska Julia

24.  Zdanowicz Szymon

 

 

 

Klasa 1c – środa

1.      Ambryszewska Maria Anna       

2.      Belczacki Jakub Roman

3.      Czarnecka Livia Victoria

4.      Drelicharz Iga

5.      Edman Beatrice

6.      Grubba Emilia                 

7.      Grzyb Zofia

8.      Kałużyński Marcel Witold

9.      Kolerski Michał Paweł

10.  Kukulska Jagoda

11.  Krajewska Nadia

12.  Madejski Alexander

13.  Masiarz Alex                                              

14.  Mateusz Adamczyk

15.  Mieszke Helena

16.  Piotrowski Jakub Stanisław

17.  Rychter Gabriela Maria

18.  Soucek Carolin Julia Maria

19.  Stepniak Filip

20.  Teder  Nina

21.  Zadlo Jakub